İzmit/Kocaeli
0(536) 032-92-12
Mobil
0(536) 032-92-12
Mail
azztsc@gmail.com
Whatsapp
0(536) 032-92-12

İzmit Temizlik Firmaları 28 Mayıs 2015

İzmit Temizlik Firmaları

  • Alikahya
  • Çarşı
  • Gündoğdu
  • Sahil
  • Saraybahçe
  • Yenidoğan
  • Yenişehir

İzmit temizlik firmaları içerisinde Vitrin Temizlik firması belirli kalite proseslerini kendine ilke edinmiş, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak firmalar arasında zirvede olmaktan gurur duymaktadır.

Ayrıca temizlik sektöründe bir başka misyon olarak ise temizlik hizmeti veren İzmitdeki temizlik firmaları , İzmitdeki temizlik şirketleri arasında temizlik fiyatları konusunda müşterilerimizin tedarik ve sarf ihtiyaçlarının en doğru ve en uygun seçeneklerle teminine yardımcı olmaktayız.

Temizlik hizmeti almak isteyenlerin, kendisine en uygun İzmit temizlik firmasını arattığı zaman Vitrin Temizlik seçebileceği gibi, hizmet sunmak hedefinde olan İzmit  temizlik firmaları içerisinde size en kaliteli hizmeti en uyguna sunmak şirketimizin misyonu arasındadır.

İzmit ilçesi sanayi olarak ve üretim kapasitesi olarak en büyük ilçelerinden bir tanesidir. İlçe insanlarımızın çoğunluğu çalışmaktadır. Bu yüzden evlerine ayıracak pek vakitleri yoktur. Günün yorgunluğuna, stresine birde ev yada işyerlerindeki temizlik işlerini katarlarsa gerçekten işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Biz Vitrin Temizlik firması olarak 2008yılından bu yana İzmit halkının yanındayız. Biz her geçen gün kendimizi yenileyerek daha kaliteli hizmet nasıl verebiliriz bunun çabası içerisindeyiz. Şuana kadar aldığımız o kadar güzel, olumlu şeyler oldu ki bu bizi daha ilerlere götürme yolunda hep kamçıladı.

İzmit ilçesinin tamamında Vitrin Temizlik şirketi olarak  yaptığımız temizlik hizmetleri o kadar çok olumlu karşılandı ki referanslarımız o kadar güçlü ki bizden önce kurulmuş olan Temizlik Firmaları  artık bizden makine, ekipman ve personel temini yapmaya başlamışlardır. Bizim en büyük güvencemiz ekipmanlarımız ve çalışan eğitimli ve güler yüzlü personellerimizdir. İzmit ilçesinde şu ana kadar 3000 üzerinde inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik ve yangın ve su basması sonrasında temizlik hizmeti verdik.14000 üzerinde kişiye Ev temizliği, Ofis Temizliği, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama, Yurt Temizliği, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Haşere İlaçlama, Periyodik Temizlik, Ütü Hizmeti gibi bir çok alanda hizmet verdik. Biz her zaman İzmit halkının hizmetinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.
Temiz ve sağlıklı günler dileklerimizle…

 

KOCAELİ İZMİT İLÇESİNDEKİ HİZMETLERİMİZ:

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları - 2 YORUM

BİR YORUM YAZ