kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

KOCAELİ YURT TEMİZLİğİ

  • Kocaeli Yurt Temizliği

Kocaeli Yurt Temizliği

Kocaeli Yurt Temizliği; Yurtlar bulundukları şehrin dışında eğitim alacak olan öğrencilerin yaşam yerlerinden biridir. Kız yurdu , erkek yurdu veya karma yurtlar olarak değişiklik göstermektedirler.
Birçok öğrencinin toplandığı yurtlarda çok sayıda odalar , duşlar , tuvaletler , ve ortak alanlar vardır.
Yurtlar da genel olarak oda içleri temizliği odalarda kalan öğrenciler tarafından yapılırken diğer yerler için temizlik şirketleri yada yurtların kadrolu hizmetlileri ile sağlanmaktadır
Yurt temizliği çok fazla dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Çünkü burada yaşayan öğrencilerin en temiz şekilde yaşam alanlarına sahip olmaları gerekmektedir. Öğrencilerin sağlıklı olmayan ve kötü şartlarda yaşamasını asla istemeyiz. Bu konuya da ayrıca yurt idare yönetimleri tarafından da oldukça önem gösterilmektedir. Yurt temizliği işini yapan ve maaşla çalışan temizlik personelleri için önem gösterirler. Ancak yurt temizliği için özel koruyuculu kimyasallar ve anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanmak şarttır. Yüzlerce öğrenci tarafından kullanılan yurtların günlük temizliğinin yanı sıra mutlaka belirli zamanlarda çok daha fazla detaylıca ve çok daha fazla hassas temizlik uygulaması gerekmektedir.
Yurt temizliğinde temizlik yurdun giriş alanından başlar ve odaların bulunduğu tüm katlar , banyolar , duşlar , tuvaletler ve bulunan ortak alanlar temizlenerek pırıl pırıl oması sağlanır.
Yurt temizliği banyo , tuvalet ve duş bölümlerinde devam eder. Bu bölümler için farklı kimyasal temizlik malzemeleri ve ayrı ayrı bezler kullanılmaktadır. En çok kirlenen klozetlerin iç ve dışları özel kimyasal ürünlerle iyice ovularak temizlenir.
Bataryalar , çelik evyeler ve lavabolar , duş tekneleri güzelce yıkanır , silinir ve parlatılır. Derz dolgu aralıkları iyice temizlenerek kararmış yada leke tutmuş bölgeler temiz hale getirilir. Duvarlar buharlı makineler ile yıkanarak temizlenir. Pencereler , kapılar ve varsa aynalar tertemiz silinerek hijyen bir bölge ortaya çıkarılır. Duş ve banyo bölümleri buhar makineleri ile zeminden tavana kadar yıkanır.
Öğrenci yurdu temizliği için mutlaka bize ulaşın. Profesyonel ekip ve birinci kalite temizlik ürünlerimiz ile sizlere yurt temizliği konusunda mükemmel bir temizlik hizmeti garanti ediyoruz. Sitemizde yer alan telefon ve adres bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212