İzmit/Kocaeli
0(536) 032-92-12
Mobil
0(536) 032-92-12
Mail
azztsc@gmail.com
Whatsapp
0(536) 032-92-12

Otobüs , Kamyonet , Ticari Araç Temizliği 11 Haziran 2015

Otobüs , Kamyonet , Ticari Araç Temizliği

Kocaeli Otobüs , Kamyonet , Ticari Araç Temizliği Detaylı temizlik isteyen bir diğer temizlik uygulaması da otobüs , kamyonet , ticari araç temizliği uygulamasıdır. Bir çok turizm , nakliye , yolcu taşıma veya ürün sevkiyatı yapan araçlar ticari amaçla kullanıldıklarından dolayı çok çabuk kirlenirler. İnsanların veya eşyaların yoğun olarak bulunduğu yerler haliyle çok daha fazla kirlenmektedir. Firmamızı arayarak bizden otobüs , kamyonet , ticari araç temizliği konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz.

İster şehirler arası yollarda seyahat eden otobüsler olsun ister şehir içi seyahat eden otobüsler olsun çok fazla yolcu sirkülasyonu yaşadığından dolayı otobüsün içindeki koltukların , halıların ve camların kirlenmesi ve leke tutması kaçınılmaz bir sorundur. Bu durumlarda aracınızın sadece oto yıkamalarda yapılan temizlik ile temizlenmesi tamamen yüzeysel kalmaktadır. Koltuk ve döşemelerde oluşan kalıcı lekeler için kesinlikle birinci sınıf temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Koltuk kılıfları çıkartılabilecek durumda ise sökülerek tüm leke ve izlerden arındırılmaktadır. Eğer sökülmeyecek bir durumda ise aracın içinde detaylı bir temizlik yapılır. Camlar , koltukların her bir yanı ve altları tek tek ince detaylarına kadar silinerek temizlenir. Tavan döşemesi aynı şekilde özel ürünler ile tertemiz yapılarak lekeler ve tozdan arındırılır. Pencere altları , tutamaklar , ayakkabı ile temas edilen yerler tek tek dip köşe temizlenir. Bagaj kısımlarının da yine tozu alınır ve özel temizlik ürünleri ve bezleri ile silinir. Aracın kontrol merkezi , direksiyon , pedal , vites , gösterge ve ayna bölümleri de tek tek elektronik akşamlara zarar vermeyecek şekilde hassas biçimde silinerek gerekli tüm temizlik uygulamaları yapılır. Böylece otobüs veya minibüsleriniz tertemiz olarak tekrar yolcu almaya müsait hale hızlı bir şekilde getirilir. Bu temizlik işlemini belirli periyotlarla yaptırmanız aracınızın içinin her zaman bakımlı kalmasını sağlayacaktır.

Otobüs , kamyonet , ticari araç temizliği denince akla gelen diğer bir araç ise tırlar , kamyonlar  ve kamyonetlerdir. Yük taşımaya uyarlanmış bu araçların en önemli bölümleri oturma alanlarıdır. Oturma alanlarının tertemiz bir şekilde olması için leke ve kirlerden hijyenik bir ortama geçilmesini sağlamak bizim işimizdir. Kontrol panelinde bulunan elektronik cihazların temizliği çok büyük hassasiyet ve dikkat gerektirmektedir. Yanlış yapılan bir uygulama elektronik aksamın çalışmamasına neden olabilir. Bu nedenle profesyonel çalışma ekibimiz bu konuda oldukça titiz bir çalışma yapmaktadır.

Ticari araçlarda bir diğer bölüm ise ticari gemilerdir. Gezi tekneleri , yatlar ve seyahat gemilerinin içleri de dikkatlice temizlenmesi gereken bölümlerdir.  Tekne ve gemilerin bazı bölümlerinde özel deri kaplamalar kullanılmaktadır. Bu kaplamaların zarar görmemesi için kullanılacak olan temizlik maddeleri ve kimyasalların çok iyi seçilmesi ve özenle temizlik işleminin uygulanması gerekmektedir. Tekne ve gemiler özel ürünler ile dizayn edilmiş ticari araçlardır. Bu araçlar yapıları gereği tamamen farklı uygulamalardan geçirilmektedir. Buhar makineleri , kimyasal ürünler çok dikkatli seçilmektedir.  Tekne ve gemilerde bulunan aksesuar ve objeler titizlikle silinmektedir. Bu araçlarda bulunan yine mutfak ve tuvalet bölümlerinin de temizliği yine özel bir hassasiyet ile detaylı bir temizlikten geçirilmelidir.

Ticari araçlarınız sizin iş yerinizi temsil eden kimlikleriniz gibidir. Tamamen hijyen olması sağlanmış ve özen gösterilmiş araçlarınız hem müşteri memnuniyeti açısından hem de   aracınızın bakımı açısından oldukça önemlidir.

Firmamız uzman kadrosuyla otobüs , kamyonet , ticari araç temizliği konusunda sizlere tam teşekküllü bir hizmet sunmaktadır. Sitemizde bulunan telefon numarası veya adres bilgilerimizden bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ