kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

ÌTü HİZMETİ

  • Ütü Hizmeti

Kocaeli Ütü Hizmeti

Ütü Hizmeti Yoğun iş temponuzdan çıktıktan sonra eve gidip ev işlerine yönelmek bazen gözünüzde çok büyür. Vücut ve ruhsal yorgunluğunuz dolayısı ile ev işlerine vakit ayırmaya üşenebilirsiniz. Bu konuda haklısınız çünkü tüm gün bedensel yorgunluk ve iş stresi üzerinizde bir yük oluşmasını sağlar ve eve gidip biran önce dinlenmek istersiniz. Bu arada diğer odada bulunan ve yığılmış olan ütüye hazır kıyafet veya tekstil ürünlerinizi ütülemeyi ertelersiniz.
Firma olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız ve ütüye hazır halde olan ürünlerinizi servis aracımızla gelip alıyor ve ütüleme işlemini tamamladıktan sonra geri getiriyoruz. Üstelik tüm bu hizmeti çok uygun fiyatlarla yapmaktayız.
Kocaeli Ütü hizmeti herkesin kolayca yararlanabileceği bir hizmetimizdir. Ütüye hazır olan eşyalarınız için bizi aramanız yeterlidir. Servis saatlerimiz arasında kapınıza kadar geliyor ve ürünlerinizi teslim alıyoruz. Teslim aldığımız ürünlerinizi iş yerimizde sigara içilmeyen bir ortamda yüksek buharlı ve en son teknoloji ile üretilmiş olan ütülerimizle kısa sürede ütülüyoruz. İşlem bittikten sonra dilerseniz askılarda poşetlenmiş olarak dilerseniz poşetlerde dilerseniz de katlanıp poşetlenmiş bir şekilde size daha önceden söylediğimiz gün ve saatte tekrar evinize bırakıyoruz. Ütü hizmeti için irtibat numaralarımızdan mutlaka bize ulaşın.
Ütü hizmeti sunabilmek için kaliteli ve yüksek buhar güçlü hassas ayarlı son teknoloji ile üretilmiş ütüler kullanıyoruz. Çünkü kıyafet veya tekstil ürünlerinin hepsi farklı yapılarda , farklı kumaş kalitelerinde ve farklı hassasiyetlere sahiptir. Bu hassasiyeti sağlayabilmek için ve ürünlerinize zarar gelmemesi için çok dikkatli ve özenli bir şekilde çalışmamız gerekmektedir. Hassasiyet gösterilmeden ezbere yapılan ütü hizmeti sonucunda ürünleriniz zarar görebilir. Özenle seçmiş olduğunuz kıyafet veya ürünlerinizin zarar görmesini asla istemeyiz. Bu nedenle ütü hizmeti bölümünde çalışan ekibimiz tamamen bu konu üzerinde eğitim almış ve profesyonel olan kişilerdir. Ütü hizmeti kolay bir uygulama gibi gözükse de yapılacak bir hata sizi kaybetmemize neden olacaktır. Bu güne kadar firmamıza gelen tüm müşterilerimiz şirketimizden ve çalışma prensiplerimizden son derece memnun kalarak ayrılmışlardır. Bunun nedeni ise çalışmalarımızda gösterdiğimiz hassasiyet ve titizlik , ütü hizmeti aldığınız ürünlerinizin eksiksiz olarak size belirtmiş olduğumuz gün ve saat aralığında teslim etmemiz ve yaptığımız işin kalitesinden dolayıdır.
Ütü hizmeti sunmak için sadece iyi ütülere sahip olmak yetmez. Aynı zamanda bu işin başında profesyonel kişilerin bulunması gerekmektedir. Hem kumaş cinslerini tanıyan , hem ütüleme işlemini bilen eğitimli kişiler ancak ütü hizmeti verebilirler.
Ütü hizmeti sadece evlere özel değil , cafe , restaurant , otel , pansiyon , apart , motel , hotel , resort , hastane , rezidans , tekstil firmaları , yatlar ve tekneler , özel yolcu seyahat gemileri , okullar gibi daha bir çok alanda hizmet veren kuruluşlar da yararlanmaktadır. Masa örtüleri , özel kıyafetler , yatak tekstil ürünleri nevresim takımları , perdeler , tüller , özel tekstil ürünleri gibi bir çok ürünler için ütü hizmeti vermekteyiz.
Ütü hizmeti için sizden teslim aldığımız ürünler tek tek sayılarak ve kontrol edilerek alınır ve aynı şekilde teslim edilir. Ürünlerimiz firmamızda zarar görmez , kaybolmaz .
Ütü hizmeti için sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilir detaylı bilgi veya randevu alabilirsiniz. Yine sitemizde belirtmiş olduğumuz adrese gelip siz de ütü hizmeti alacağınız ürünleri kolayca teslim edebilirsiniz. Uzman ve deneyimli ütü hizmeti personelimiz sizlere bu konuda yardımcı olacak ve memnun bir şekilde firmamızdan ayrılacaksınız.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212