kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

YANGıN SONRASı TEMİZLİK

  • Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik | İnsan hayatında bazı kötü olaylar yaşanmaktadır. Bu olaylardan biri de su ve sel baskını ile yangınfelaketleridir. İster kaza , ister ihmalkarlık , ister bir kaçak olsun sebebi ne olursa olsun bu tür olaylarla karşılaşmak asla istemeyiz. Bu tür üzücü olaylarda önemli olan can kaybı yaşanmamasıdır.

Eğer başınıza böyle bir felaket geldiyse siz temizliği asla dert etmeyin. Firmamız yangın sonrası temizliği konusunda uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmete vererek bu olayı hiç yaşanmamış gibi tekrar yaşam veya çalışma alanınıza sizleri tertemiz ve pırıl pırıl bir şekilde kavuşturmaktadır.

Yangın sonrası ortaya çıkan hasar tespitinde daha fazla maddi kayıp yaşamamak için öncelikle kurtarılabilir ürünlerinizin yeniden onarılıp temizlenmesi ile maddi zararınızın daha da büyümesini engellemiş olursunuz.

Kocaeli Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Yangından sonra kalıcı is lekeleri görür ve ağır kokuları hissedersiniz. Yangın sonrası temizliği tüm eşyaların dışarı çıkarılması ile başlanır. Evde hiçbir eşya kalmamasına dikkat edilmelidir çünkü daha sonra bu eşyaların üzerlerine sinen kokular tekrar size rahatsızlık verecektir. Tüm eşyalar dışarı alındıktan sonra tadilat ve tamirat işleri başlatılır. Yer , duvar veya tavanlarda oluşan tamiratlar yapılır. Daha sonra duvarlar ve yerler boyanır. Yer ve duvar boyaları bu durumlarda dikkatli seçilmesi lazımdır. Çünkü bu tahribat ve hasara göre uygun boyaların seçilmesi gerekmektedir. Kaliteli ürünler kullanılmasına dikkat edilmelidir. Çünkü kalitesiz seçilen ürünler daha sonra is lekelerini ve kokularını gizlemeyecek tekrar ortaya çıkaracaktır. Yangın sonrası temizliği yapan firmamız bu konuda sizlere en kaliteli ve uygun ürünleri seçmektedir. Duvar veya tavan boyası en az 4-5 kat atılmalıdır. Eğer fazla kat uygulaması yapılmaz  ise duvar ve tavanlardaki is lekeleri örtülmez.

Duvar ve tavan boyama işlemleri bittikten sonra zemin tadilatına geçilir. Zeminde tadilat uygulanması veya değiştirilmesi gereken işlemlerin hemen tamamlanması gerekir. Zemin , duvarlar ve tavan temizliği kusursuz bir biçimde tamamlandıktan sonra evin havalandırma işlemi de yapılır. Tüm bu  işlemlerin ardından kurtarılan eşyalar dışarıda iyice temizlenerek içeri alınması ve yerleştirilmesi gerekmektedir. İçeride yapılan bu temizlik tekrar zemin veya duvarlara hasar verebileceği gibi kokuyu da tekrar içeri yayabilir. O nedenle eşyalar iyice vakumlu veya buharlı makineler ile tekrar tekrar temizlenerek ve kurutulduktan sonra yerleştirilmelidir. Kokunun ve lekelerin iyice gittiğinden emin olunan eşyalar tekrar yerleştirilmeye başlanır.

Yangın sonrası sadece büyük eşyalarda değil diğer bölümlerde kalan kumaşlı ürünlerde de koku ve is bırakabilir. Örneğin bir başka odada bulunan kıyafetleriniz bu koku ve dumandan mutlaka etkilenmiştir. Dolayısı ile bu tür eşyaların kuru temizlemelere gönderilerek iyice temizlenmesi gerekmektedir. Evde yıkanarak ve kurutularak yapılacak işlem etkili olmayabilir.
Yangın sonrası temizliği çok ama çok zor bir uygulama olduğundan kesinlikle profesyonel yardım almalısınız. Firmamız bu konuda size tecrübe ve uzman ekibiyle yardımcı olarak en kısa ve en temiz şekilde yeniden hayatınıza devam etmenizi sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve en son teknolojinin ürettiği temizlik maddeleri ve ekipmanlarımız ile sizlere üst düzey bir hizmet sunmaktayız.

Yangın sonrası temizliği için özel eksperlerimiz ile yerinizde keşif yaparak sizlere yapılacak iş ve uygulamalar hakkında fiyat teklifimizi detaylı bir şekilde sunmaktayız. Sitemizde yer alan irtibat numaralarından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212