kocaeli temizlik
KOCAELİ VİTRİN TEMİZLİK

YüKSEK BİNA Dış CEPHE TEMİZLİğİ

  • Yüksek Bina Dış Cephe Temizliği

Yüksek Bina Dış Cephe Temizliği | Temizlik şirketimiz tecrübe , uzman kadrosu ve saygınlığı ile kullanmakta olduğu en son teknolojik temizleme ürünlerinden ve hizmet anlayışından ödün vermeyerek sizlere en hızlı , en pratik ve en uygun çözümler ile temizlik hizmeti sunmaktadır. Yapmış olduğumuz hizmetler ile kalite ve güveni bir arada tutarak mekanlarınızı tertemiz bir yaşam alanlarına çeviriyoruz.

Binaların iç temizliği kadar dış temizliği de çok önemlidir. Müşterilerinizin gözünde ilk olarak binanızın dış cephesi ile tanınırsınız. İç mekanlarınız ne kadar düzenli ve temiz olursa olsun dış cephe temizliği de yaptığınız işin makyajıdır ve bırakacağınız intiba açısından oldukça önemlidir.

Dış cephe temizliği yaptırmak için iklim şartları önemli değildir ama genelde yağmur ve çamurun çok olduğu kış ayının bitiminde müşterilerimiz temiz hava koşulları için bahar veya yaz ayları başında dış cephe temizliğini tercih etmektedir. Dış cephe temizliği özellikle yüksek binalarda temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yüksek bina dış cephe temizliği tamamen profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir iştir.

Binaların çoğu artık günümüzde plazalar , rezidanslar gibi çok katlı olup açılıp kapanır veya sürgülü pencerelerin az oluşu nedeniyle içerden dışarı uzanarak temizlemek neredeyse hem güvenlik açısından tehlikeli hem de imkansız bir haldedir.

Yüksek Bina Dış Cephe Temizliği

Kocaeli Temizlik Firmaları  Vitrin Temizlik Firması Yüksek bina dış cephe temizliği binanın yapısına göre , büyüklüğüne göre fiyatlandırılır. Temizlik öncesi ücretsiz olarak keşif ekibimizi çağırarak binanızın temizliği hakkında genel bilgi ve fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Yüksek bina dış cephe temizliği için vinç desteği alınmaktadır. Temizleme işlemi yapılacak binanın yüksekliğine göre en uygun vinç veya büyük araçlar kiralanarak dıştan güvenli bir şekilde pencerelerin veya taş yüzeyin temizliği yapılmaktadır. Yüksek bina dış cephe temizliği için farklı kimyasal temizleme ürünleri kullanılmaktadır. Dış cephe sürekli değişen iklim şartlarının olumsuz koşullarına karşı maruz kaldığı için yüzeyde çok fazla kalıplaşmış halde lekeler veya izler bulunabilir. Bu leke veya izlerin önce tespit edilip alt yüzeye zarar vermeden kazılarak yada silinerek temizlenmesi sağlanır. Yıkama izni veya imkanı olabilen binalrda ise yıkama yapılabilir. Merdivenler ile en fazla 2 kat silinebileceğinden daha güvenli bir yöntem olarak bir vinç kullanılmasında yarar vardır. Vinç temizlik yapan ekibin güvenli ve rahat hareket edebilmesi için oldukça önemlidir.

Kocaeli’nde Yüksek bina dış cephe temizliği yaptırmadan önce tadilat yapılması gereken yerleri mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Temizlenen bina sayesinde bu tür yerler daha fazla dikkat çekebilir ve binanızın dış görüntüsü  bozulabilir. Yapılacak küçük tadilatlar ile dış cephenizin daha güzel görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Yüksek bina dış cephe temizliği için günün her saatinden yararlanabilirsiniz. Yüksek bina dış cephe camlarının eksiksiz ve tam temizlenmesi şarttır.  Bu konuda eğitimli personellerimiz ile yüksek bina dış cephe temizliğinde binanızın yüksekliği veya metrekaresi ne olursa olsun eksiksiz ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır.  Metrelerce yüksekte olan pencereleriniz için de her türlü çözüm üretmekteyiz. Binanızın konumu , yüksekliği ne olursa olsun pratik ve güvenli çözüm yollarımız ile binanız daha yeni yapılmış gibi çok uzak mesafelerden bile fark edilecektir.

Bize Kocaeli Vitrin Temizlik Şirketineyüksek bina dış cephe temizliği için sitemizde yer alan adres ve irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız andan itibaren keşif için binanıza geliriz ve yapılacak hizmetler ile metrekareler , alan büyüklüğü hesaplanarak  fiyat teklifi alabilirsiniz. Hizmetimiz için bize haftanın yedi günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Yılların tecrübesi ve teknolojik yeni temizleme makinelerimiz ile size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.  Yüksek bina dış cephe temizliği yaptırmadan önce mutlaka bize danışın.

Vitrin Kocaeli Temizlik

VİTRİN TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0536 032 9212